Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Wolontariat PGE to wspólny program PGE Polskiej Grupy Energetycznej i Fundacji PGE – „Energia z Serca.” W jego ramach PGE zaproponowała pracownikom konkurs, w którym najlepsze pomysły społeczników zostały sfinansowane.

Jednym z projektów zaakceptowanych przez Kapitułę programu była renowacja placu zabaw Ośrodka Kultury w Chałupkach Dębniańskich. Z placu korzystają także dzieci z Grodziska Nowego.

Na placu wolontariusze oprócz prac malarskich i konserwacyjnych zamontowali nową karuzelę i bujaczek sprężynowiec (tzw. kogucik). Uzupełniono uszkodzone i brakujące elementy, m.in. mocowania łańcuchów do siedzisk huśtawek, sznury na ściany sprawnościowe i gont na pokrycie daszków dwóch wieżyczek. Wolontariusze wyrównali i wypoziomowali teren w obrębie placu zabaw.

Uroczyste otwarcie obiektu odbyło się przy okazji Święta Wsi „Dożynki Wiejskie”. Wzięli w nim udział samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz duchowieństwa. Po uroczystościach otwarcia kompleksu dla najmłodszych zostały zorganizowane konkursy i zabawy, które dostarczyły dzieciom pozytywnych emocji i uśmiechu.

- Ten projekt jest jednym z trzydziestu zwycięskich propozycji w ramach I edycji wolontariatu pracowniczego PGE „Pomagamy”. Wzięliśmy w nim udział, ponieważ troska o rozwój lokalnej społeczności to jeden z elementów wizerunku naszej Spółki. W ramach naszego projektu zrobiliśmy już ogród wypoczynkowy dla pensjonariuszy Centrum Aktywizacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Białobrzegach (gmina Zamość) – mówi Teresa Madej, lider zespołu wolontariuszy PGE Obrót S.A.

Marek Krauz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk (beneficjent realizowanego projektu) komentuje: - Jestem bardzo szczęśliwy, że mali mieszkańcy Chałupek Dębniańskich mają możliwość zabawy na bezpiecznym, nowoczesnym, pięknym i kolorowym placu zabaw. Cieszy mnie fakt, że jest zlokalizowany blisko naszego Ośrodka Kultury, co pozwoli wzbogacić ofertę kulturalną o dodatkowe zajęcia na świeżym powietrzu. Dzięki realizacji projektu zyskała nie tylko działalność kulturalna, ale przede wszystkim rodzice i dzieci, które mają teraz wspaniałe miejsce na spędzanie wolnego czasu.

 

pgeobrot_site