Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Konkurs promujący eFakturę i eBOK jest jednym z elementów kampanii reklamowej  „Jesteśmy przy Tobie” pokazującej, jak łącząc doświadczenie z nowoczesnością, PGE zapewnia optymalny dobór produktów i usług.

O nagrody mogą powalczyć klienci PGE Obrót, którzy w trakcie trwania konkursu, aktywują usługę eBOK i eFaktura.

Zadanie konkursowe polega na jak najciekawszym i najbardziej kreatywnym dokończeniu zdania „Stawiam na wygodę, bo …”

Odpowiedzi należy przesyłać SMSem na numer 4628 (w treści wpisując PGE, imię i nazwisko, adres e-mail i odpowiedź) lub wypełniając formularz konkursowy na stronie www.zapewniamyenergie.pl/konkurs.

Konkurs trwa w dniach 11 czerwca  – 22 lipca 2018 r. i jest podzielony na 6 edycji. W każdej z nich, 10 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych rowerami KROSS Le Grand Madison 3.

24 lipca 2018 r. jury wyłoni najlepsze hasło całego konkursu, za które zostanie przyznana nagroda główna – samochód marki Mercedes-Benz FORTWO coupe electric drive.

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie.

pgeobrot_site