Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Konkurs promujący eFakturę i eBOK jest jednym z elementów kampanii reklamowej  „Jesteśmy przy Tobie” pokazującej, jak łącząc doświadczenie z nowoczesnością, PGE zapewnia optymalny dobór produktów i usług.

O nagrody mogą powalczyć klienci PGE Obrót, którzy w trakcie trwania konkursu, aktywują usługę eBOK i eFaktura.

Zadanie konkursowe polega na jak najciekawszym i najbardziej kreatywnym dokończeniu zdania „Stawiam na wygodę, bo …”

Odpowiedzi należy przesyłać SMSem na numer 4628 (w treści wpisując PGE, imię i nazwisko, adres e-mail i odpowiedź) lub wypełniając formularz konkursowy na stronie www.zapewniamyenergie.pl/konkurs.

Konkurs trwa w dniach 11 czerwca  – 22 lipca 2018 r. i jest podzielony na 6 edycji. W każdej z nich, 10 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych rowerami KROSS Le Grand Madison 3.

24 lipca 2018 r. jury wyłoni najlepsze hasło całego konkursu, za które zostanie przyznana nagroda główna – samochód marki Mercedes-Benz FORTWO coupe electric drive.

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie.

pgeobrot_site