Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Jesteśmy klientem PGE Obrót od stycznia 2014r. Wzorowa współpraca w zakresie sprzedaży energii elektrycznej zdecydowała o wyborze spółki na sprzedawcę gazu. Cenimy bezpieczeństwo oraz wachlarz usług posprzedażowych jakie daje nam współpraca z PGE Obrót - mówi Jerzy Kozicz, Prezes Zarządu CMC Poland sp. z o.o. Wiktor Taszka, Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta PGE Obrót S.A., podkreśla, że konkurencyjność spółki to nie tylko cena gazu, ale także elastyczność oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta oraz najwyższa jakość obsługi posprzedażowej. Te czynniki pozwoliły na sfinalizowanie kontraktów o dużych wolumenach. W grudniu 2014r. Prezes URE zatwierdził pierwszą taryfę na obrót paliwem gazowym dla PGE Obrót S.A. Spółka będąca liderem w zakresie sprzedaży energii elektrycznej teraz dynamicznie zdobywa udziały na rynku gazu. PGE Obrót S.A. posiada zawarte umowy na dystrybucję gazu z operatorem przesyłowym, Gaz-Systemem, oraz dystrybucyjnym, Polską Spółką Gazownictwa, co umożliwia efektywne działanie na nowym obszarze biznesu.

pgeobrot_site