Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

 

Lider Województwa Podkarpackiego

 

Uprzejmie informujemy, że Izba Przemysłowo - Handlowa w Rzeszowie od 2002 roku przyznająca prestiżowe wyróżnienie Lider Województwa Podkarpackiego dla firm, które posiadają najlepsze wyniki finansowe oraz osiągnięcia w aktywnej walce z bezrobociem w tym roku wyróżniła PGE Obrót S.A.
 
Otrzymanie wyróżnienia jest dla naszej firmy podniesieniem pozycji firmy w wyniku otrzymania certyfikatu z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego, promocją w mediach, umocnieniem pozycji firmy w województwie, w Polsce i w świecie poprzez jej promocję przez Izbę na stronie internetowej oraz w kontaktach gospodarczych.

 

 

pgeobrot_site