Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

 

Wiarygodna Firma Podkarpacia

 

Mamy przyjemność poinformować, że Izba Przemysłowo - Handlowa w Rzeszowie od 1 sierpnia 2001r przyznając firmom Województwa Podkarpackiego certyfikaty: "Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego", po raz czwarty nadała naszej firmie ten Certyfikat.
 
Udział w konkursie i otrzymany certyfikat podnosi prestiż i pozycję PGE Obrót S.A., ponieważ wręczenia wyróżnienia dokonuje Marszałek Województwa Podkarpackiego na uroczystości z udziałem przedstawicieli władz, samorządów oraz mediów, co jest promocją firmy w województwie, kraju i na świecie. W oczach inwestorów, przyznana nagroda znacznie podnosi wiarygodność firmy uczestniczącej w różnego rodzaju przetargach.
W otoczeniu rynkowym stwarza bezpieczeństwo firmie podczas zawierania umów z innymi przedsiębiorcami posiadającymi certyfikat. Ponadto podnosi wiarygodność firmy podczas ubiegania się o środki finansowe, we współpracy z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi i innymi przedsiębiorstwami,
Misją Izby Przemysłowo - Handlowej w Rzeszowie udzielającej Certyfikatu Wiarygodności jest rozwój gospodarczy Województwa Podkarpackiego oraz tworzenie trwałych i bezpiecznych stosunków gospodarczych dla wszystkich przedsiębiorstw działających na rynku.

 

Wiarygodna firma  

pgeobrot_site