Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Akcja odbyła się w ramach programu wolontariatu pracowniczego PGE „Pomagamy”.

- Kiedy ruszył program wolontariatu PGE, od razu pomyślałam o Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Wprawdzie na terenie Lubelszczyzny jest wiele organizacji, które potrzebują pomocy, ale przecież zwierzęta same o nią nie poproszą - mówi Magdalena Gruszka, lider zespołu wolontariuszy.

Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu w ramach programu udało się zakupić koce, legowiska oraz karmę dla zwierząt. Wolontariusze PGE podczas zbiórki zebrali dla schroniska koce, narzuty, ręczniki i poduszki. Dzięki ich pracy nasi czworonożni przyjaciele zyskali ciepłe posłania i wygodne legowiska.

W chwili rozpoczęcia akcji wolontariackiej pod opieką schroniska znajdowało się 201 psów, 122 koty oraz 92 zwierzęta egzotyczne. Jak wielkie są potrzeby schroniska świadczy fakt, że w czasie trwania akcji w schronisku przybyło 30 kotów, 11 psów i 7 zwierząt egzotycznych.

Nieplanowaną atrakcją projektu okazała się pomoc wolontariuszy w organizowanym przez schronisko festynie z okazji Światowego Dnia Zwierząt.

Wolontariat pracowniczy PGE został zorganizowany po raz pierwszy. Jego inicjatorami są PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Fundacja PGE – Energia z Serca. Kolejna edycja programu zostanie ogłoszona już w przyszłym roku.

 

pgeobrot_site