Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Zajęcia zorganizowane w dniach od 26 czerwca do 7 lipca prowadzone będą w formie gier dydaktycznych, doświadczeń, eksperymentów, filmów edukacyjnych oraz gier ruchowych i zespołowych, co z pewnością zapewni doskonałą zabawę oraz sporo uśmiechu i przyjemności czerpanej z nauki.

Profesor Doświadczalski, Enegroludki: Pstryk i Bzik i inni udowodnią, że nauka i zabawa idą w parze. W programie warsztatów przewidziano m.in. zajęcia programowania „Elektryzujący Scratch” zajęcia eksperymentalne, fotograficzne, plastyczne, sportowe, językowe, dotyczące energii elektrycznej, oraz savoir-vivre, czyli znajomość obowiązujących form towarzyskich i grzeczności.

Program zajęć dla dzieci zostanie podzielony na poszczególne dni tygodnia wg. schematu: ciekawski poniedziałek, naukowy wtorek, zakręcona środa, kreatywny czwartek oraz obyczajowy piątek.

Okres wakacyjny, to dla dzieci czas swobody i beztroski, nie zawsze jednak efektywnie wykorzystany. Poprzez zaangażowanie w projekty, takie jak Energetyczne Wakacje, PGE Obrót wspiera twórczy i aktywny wypoczynek, umożliwiając dzieciom atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu – mówi Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót.

Dzięki Fundacji PGE uczestnicy warsztatów będą mogli obejrzeć przedstawienie edukacyjne „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”. Młodzi widzowie poprzez piosenki, przyciągające uwagę lalki i scenografię, dowiedzą się jak powstaje prąd, kiedy może być niebezpieczny, jak należy się w takich sytuacjach zachować, co oznaczają znaki na transformatorach, a także jak oszczędzać energię elektryczną. 

To nie koniec atrakcji. Dla uczestników przewidziano także wyjazd do Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie znajdującego się w siedzibie PGE Obrót, magicznego miejsca, w którym znajdują się unikatowe pamiątki sięgające początków podkarpackiej energetyki. Oprócz zwiedzania muzeum, odbędą się także zajęcia edukacyjne z dziedziny elektryczności i magnetyzmu.

pgeobrot_site