Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Akcja „Fachowcy w trasie” wystartowała 21 listopada. Do tej pory fachowcy PGE odwiedzili już 15 domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych na terenie całego kraju. Byli już w Krakowie, Rzeszowie, Kielcach, Stalowej Woli, Zamościu, Lublinie, Komarnie, Białymstoku, Ełku, Giżycku, Łomży, Ostrołęce, Krasnym, Włocławku i Łodzi. PGE rozdała ponad 300 świątecznych upominków, a fachowcy musieli się zmierzyć z różnymi zadaniami, m.in. naprawą cieknących spłuczek, kranów i toalet, udrożnieniem i wymianą rynien, naprawą pralki i suszarki, udrożnieniem zapchanych rur, przeglądem komputerów oraz instalacji elektrycznej. Dodatkowo, do każdej odwiedzonej placówki ekipa PGE przywozi dekoracje świąteczne, którymi wspólnie z dziećmi przyozdabiają wybraną salę.

Cała akcja cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Zarówno wychowankowie, jak i opiekunowie dotychczas odwiedzonych placówek, z entuzjazmem przyjmują nietypowe koncerty, podczas których zespół Recycling Band zamiast klasycznych instrumentów wykorzystuje przedmioty pochodzące z recyklingu. Nie mniej doceniana jest również pomoc fachowców przy wykonywaniu niezbędnych napraw.

PGE nie ogranicza się tylko do działań w odwiedzanych placówkach. Dodatkowo – by umilić czas mieszkańcom odwiedzanych miejscowości i przypomnieć o nadchodzących świętach oraz pomocy najmłodszym – w Rzeszowie, Białymstoku i Łomży odbyły się również koncerty w plenerze.

Towarzyszący Fachowcom PGE zespół Recycling Band to grupa pięciu muzyków, którzy grają na specjalnie przygotowanych instrumentach zrobionych z przedmiotów pochodzących z recyklingu, w tym m.in. urządzeń elektrycznych. Dźwięki wypływają np. z gitary, której pudło rezonansowe zrobione jest z mikrofali oraz pustego pojemnika na wodę, bębna pralki, który jest elementem perkusji, blendera czy młynka do kawy. Podczas koncertów Recycling Band gra nie tylko swoje własne kompozycje i największe przeboje, ale także kolędy.

Do końca akcji pozostał jeszcze tydzień. PGE odwiedzi w tym czasie ośrodki w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszowie Mazowieckim, Radomiu, Puławach i Warszawie.

Spot promujący akcję.

pgeobrot_site