Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. i RZE Dystrybucja Sp. z o.o. sponsorują Festiwal Muzyczny w Łańcucie pod nową marką PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

W dniach 10-17 maja 2008 roku odbędzie się Muzyczny Festiwal w Łańcucie, który należy do najstarszych i najbardziej prestiżowych imprez kulturalnych w Polsce. To znamienite wydarzenie stanowi przedmiot dumy władz i mieszkańców województwa podkarpackiego. Tradycyjnie już od ponad dziesięciu lat w organizację tej imprezy jest zaangażowana rzeszowska energetyka. W tym roku tradycję tę pod nową marką PGE Polskiej Grupy Energetycznej – Sponsora strategicznego Muzycznego Festiwalu w Łańcucie, kontynuują dwie spółki energetyczne z Podkarpacia: Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. i RZE Dystrybucja Spółka z o.o.
W tegorocznej 47 już edycji imprezy szczególnym „energetycznym mecenatem” objęte są: koncert inauguracyjny w dniu 10 maja oraz koncert finałowy, który odbędzie się 17 maja. Dodatkowo sponsorowane są  2 koncerty: 25 kwietnia oraz 9 maja w Filharmonii Rzeszowskiej.
Uczestnictwo w wydarzeniu kulturalnym tej rangi, jakim jest łańcucki festiwal wynika ze świadomego zaangażowania w najcenniejsze inicjatywy kulturalne, naukowe i sportowe, które skutecznie promują wizerunek PGE Polskiej Grupy Energetycznej wśród mieszkańców Podkarpacia. Wielkie zainteresowanie imprezą  ze strony ogólnopolskich mediów oraz melomanów z Polski i z zagranicy sprawia, że mecenat nad Muzycznym Festiwalem w Łańcucie jest więc swoistą inwestycją, która zarówno propaguje nową markę PGE jako Sponsora kultury o unikalnym charakterze, jak i pozytywnie wpływa na wizerunek Podkarpacia.

pgeobrot_site