• Wystartował pilotażowy projekt PGE „Włącz się na przyszłość”

  16.04.2018

  Dwie spółki z Grupy PGE – PGE Nowa Energia i PGE Obrót uruchomiły pilotażowy projekt „Włącz się na przyszłość”. Umożliwia on darmowe testowanie nowych technologii we własnym domu, w tym m.in. śledzenie zużycia energii elektrycznej.

 • Ruszyła nowa kampania PGE pod hasłem „Jesteśmy przy Tobie”

  10.04.2018

  Ciepło, innowacje, pomoc fachowców i zdalne kanały kontaktu z klientem to główne elementy promowane podczas wiosennej kampanii reklamowej PGE, która zwraca uwagę na rozwój Grupy zgodnie z przyjętą strategią biznesową. Hasło wieńczące spot reklamowy, czyli „Trzymaj się ciepło. Jesteśmy w kontakcie.” nawiązuje do ekspansji Grupy i faktu, że PGE jest już nie tylko liderem na rynku energii elektrycznej, ale także ekologicznego ciepła systemowego trafiającego do polskich domów

 • Informacja dla Klientów PGE Obrót

  29.03.2018

  Szanowni Klienci,

  informujemy, że w piątek 30.03.2018 roku,  Biura Obsługi Klienta PGE Obrót SA będą nieczynne.

  Do dyspozycji Klientów w tym dniu pozostają kanały zdalne: eBOK oraz infolinia - 422 222 222.

  Klientów chcących kupić kod do liczników przedpłatowych zapraszamy pod dedykowany temu numer – 422 222 123.

 • PGE Obrót zapewni energię placówkom ZUS w całej Polsce

  08.03.2018

  Spółka wygrała przetarg i w trakcie dwuletniej umowy dostarczy energię elektryczną do ponad 450 punktów poboru, obejmujących centralę ZUS w Warszawie, a także oddziały, inspektoraty i biura terenowe zlokalizowane na terenie całego kraju.

 • PGE Obrót przestrzega przed nieuczciwymi sprzedawcami prądu i gazu

  22.02.2018

  Znowu pojawili się nieuczciwi handlowcy, którzy często podszywają się pod markę PGE. Przypominamy, jak nie dać się oszukać.