Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

 

Informacja dla odbiorców energii elektrycznej

 W związku z licznymi zapytaniami naszych Klientów – właścicieli gospodarstw domowych, którzy zetknęli się z różnymi ofertami składanymi im bezpośrednio w domu przez akwizytorów firm sprzedażowych informujemy, że:
 
PGE Obrót S.A. nie prowadzi obecnie żadnych akcji dotyczących aktualizacji umów bezpośrednio w domu Klienta.
 
Zapewniamy że umowy między Klientami-właścicielami gospodarstw domowych a PGE Obrót S.A. nie ulegają żadnym zmianom, dlatego nasi przedstawiciele nie kontaktują się w tej sprawie – osobiście lub telefonicznie - z odbiorcami energii elektrycznej.
 
Wszelkie informacje na temat ofert i umów z PGE Obrót S.A. można uzyskać w Biurach Obsługi Klienta (BOK). Więcej informacji na: pge-obrot.pl.
 
Właścicieli małych i średnich firm zapraszamy jednocześnie do skorzystania z oferty „Energia na lato”.
 
Firmom, które do 30 września br. podpiszą z PGE Obrót S.A. umowę promocyjną, gwarantujemy stałą cenę energii elektrycznej do końca 2012 r. Więcej informacji na: pgesa.pl / Dla Firmy.

pgeobrot_site