Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

 

Informacja dla odbiorców energii elektrycznej

 W związku z licznymi zapytaniami naszych Klientów – właścicieli gospodarstw domowych, którzy zetknęli się z różnymi ofertami składanymi im bezpośrednio w domu przez akwizytorów firm sprzedażowych informujemy, że:
 
PGE Obrót S.A. nie prowadzi obecnie żadnych akcji dotyczących aktualizacji umów bezpośrednio w domu Klienta.
 
Zapewniamy że umowy między Klientami-właścicielami gospodarstw domowych a PGE Obrót S.A. nie ulegają żadnym zmianom, dlatego nasi przedstawiciele nie kontaktują się w tej sprawie – osobiście lub telefonicznie - z odbiorcami energii elektrycznej.
 
Wszelkie informacje na temat ofert i umów z PGE Obrót S.A. można uzyskać w Biurach Obsługi Klienta (BOK). Więcej informacji na: pge-obrot.pl.
 
Właścicieli małych i średnich firm zapraszamy jednocześnie do skorzystania z oferty „Energia na lato”.
 
Firmom, które do 30 września br. podpiszą z PGE Obrót S.A. umowę promocyjną, gwarantujemy stałą cenę energii elektrycznej do końca 2012 r. Więcej informacji na: pgesa.pl / Dla Firmy.

pgeobrot_site