Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Akcja marketingowa rozpoczęła się w poniedziałek, 5 listopada, i potrwa do 20 grudnia. Prowadzona jest w telewizji, radiu, prasie, internecie i poprzez reklamę zewnętrzną. Jej celem jest promocja elektronicznych kanałów sprzedaży i obsługi klienta oferowanych przez spółkę, a także możliwość zaproponowania klientom dodatkowych korzyści wynikających z zakupu energii elektrycznej.

Zobacz spot reklamowy.

Każdy, kto między 5 listopada 2018 r. a 31 marca 2019 r. za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta lub Infolinii PGE zawrze umowę sprzedaży energii elektrycznej, otrzyma rabat w wysokości 15 proc. na energooszczędne urządzenia firmy Whirlpool, Hotpoint i Indesit

Rabat można wykorzystać podczas zakupów na platformie sprzedażowej PGE eSklep.

W jesienno-zimową kampanię marketingową wpisuje się także akcja rabatowa „Przekrój promocji". PGE Obrót wraz z partnerami, znanymi ogólnopolskimi markami, przygotowała dla swoich klientów atrakcyjne zniżki w popularnych sklepach i lokalach usługowych. Dzięki kodom rabatowym można zaoszczędzić nawet do 50 proc. ceny końcowej.

Kampanię opracowało Biuro Marketingu Handlowego PGE Obrót we współpracy z Departamentem Marketingu PGE SA.

pgeobrot_site