Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce

i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej.

ogłasza rekrutację na stanowisko :

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Rzeszów

Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektora Departamentu Obsługi Klienta podlegać będzie bezpośrednio pod Zarząd Spółki i odpowiadać za profesjonalną obsługę klientów.

Najważniejsze zadania na stanowisku:

·         zarządzanie procesem obsługi klientów indywidualnych,

·         zarządzanie procesem wsparcia bezpośredniej obsługi klientów oraz teleinformatycznej obsługi klientów (Contact Center),

·         zarządzanie rozliczaniem klientów w zakresie sprzedaży energii,

·         nadzór merytoryczny nad Oddziałami Spółki w zakresie zadań związanych ze sprzedażą i obsługą klientów indywidualnych.

Kandydaci przystępujący do rekrutacji powinni spełniać następujące kryteria :

·         min. 1 -roczne doświadczenie na stanowisku dyrektora ds. obsługi klienta bądź Contact Center,

·         min. 2 –letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w obsłudze klienta,

·         udokumentowane umiejętności zarządzania zespołem ludzkim,

·         wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

·         znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

·         czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  • zatrudnienie w renomowanej polskiej spółce
  • wsparcie rozwoju zawodowego i możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Oferty kandydatów zawierające cv i list motywacyjny oraz nazwę stanowiska w tytule maila, proszę przesyłać do dnia 16.08.2012 r. na adres : rekrutacja@gkpge.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002, nr101,poz 926 ze zm.). Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.”

PGE S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mysiej 2, jako administrator danych, informuje, iż Pani/Pana dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody, przechowywane w bazie danych przez okres dwóch lat. Przysługuje Pani /Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podstawą podania danych są przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

pgeobrot_site