Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Z informacji, które dotarły na temat tego procederu do PGE Dystrybucja SA wynika, że pisma od oszustów otrzymują głównie Klienci oddziałów: Warszawa, Łódź Teren oraz Białystok. Nie wyklucza się jednak, że proceder ten może mieć dużo większy zasięg. Informujemy, że PGE Dystrybucja SA. nie dokonała ani nie planuje w najbliższym czasie zmiany numerów kont bankowych. Prosimy o zachowanie ostrożności, ponieważ pisma formułowane przez oszustów wprowadzają w błąd poprzez fakt, że zawierają logo PGE, nazwy oddziałów PGE Dystrybucja SA, pieczątki i podpisy byłych i obecnych pracowników Grupy Kapitałowej PGE. Zwracamy się do naszych Klientów i Pracowników o zachowanie szczególnej uwagi oraz przekazanie ostrzeżenia Państwa rodzinom i znajomym.

pgeobrot_site