Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Z informacji, które dotarły na temat tego procederu do PGE Dystrybucja SA wynika, że pisma od oszustów otrzymują głównie Klienci oddziałów: Warszawa, Łódź Teren oraz Białystok. Nie wyklucza się jednak, że proceder ten może mieć dużo większy zasięg. Informujemy, że PGE Dystrybucja SA. nie dokonała ani nie planuje w najbliższym czasie zmiany numerów kont bankowych. Prosimy o zachowanie ostrożności, ponieważ pisma formułowane przez oszustów wprowadzają w błąd poprzez fakt, że zawierają logo PGE, nazwy oddziałów PGE Dystrybucja SA, pieczątki i podpisy byłych i obecnych pracowników Grupy Kapitałowej PGE. Zwracamy się do naszych Klientów i Pracowników o zachowanie szczególnej uwagi oraz przekazanie ostrzeżenia Państwa rodzinom i znajomym.

pgeobrot_site