Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

 

Ten Festiwal PGE wspiera już od kilkunastu  lat
 
„Od J.S. Bacha do K. Pendereckiego” – to idea Festiwalu Muzycznego, który odbył się w Łańcucie  (20 – 29. 05.br.). Mecenasem tego wydarzenia była Grupa Kapitałowa PGE.
 
PGE angażuje się w wydarzenia kulturalne od wielu lat, wierząc, że sztuka potrzebuje energii, a ludzie potrzebują sztuki. Dlatego też i tym razem zdecydowała się objąć mecenatem Festiwal w Łańcucie.
 
Wyjątkowość każdego, a zwłaszcza Jubileuszowego Festiwalu tkwi w jego programie.
 
Wśród gwiazd tegorocznego Festiwalu znaleźli się m.in. Konstanty Andrzej Kulka i Krzysztof Penderecki, który poprowadził koncert finałowy, a także: Ingolf Wunder, austriacki pianista, zdobywca II nagrody XVI Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w 2010 r. oraz światowej sławy łotewski wiolonczelista Mischa Maisky i izraelski skrzypek Shlomo Mintz.
 Dla miłośników muzyki filmowej przewidziano muzykę z filmu Rewers graną na żywo, w programie znalazł się też występ Kayah & Royal Quartet. W sobotę (28.05)  w ramach „Wieczoru wspomnień”  odbyło się spotkanie z Bogusławem Kaczyńskim, wieloletnim Dyrektorem Festiwalu.
 
W ramach imprez towarzyszących  pojawiła się też oferta dla dzieci: koncert „Shrek w krainie bajek” z udziałem Cezarego Pazury.
 
PGE Polska Grupa Energetyczna w organizację Festiwalu zaangażowana jest już od kilkunastu lat. Jest to niewątpliwie jedno z najcenniejszych wydarzeń artystycznych w kraju.
 
Festiwal ma już 50-letnią tradycję. Przez pierwsze 20 lat  odbywał się pod hasłem:  „Dni Muzyki Kameralnej”. W 1981r. za sprawą Bogusława Kaczyńskiego przekształcił się w  Festiwal Muzyki – wydarzenie o znaczeniu nie tylko ogólnopolskim, ale i międzynarodowym.
 
Zamek w Łańcucie jest jedną z najpiękniejszych rezydencji magnackich w Europie rozbrzmiewających muzyką już od początku XVII w. Rozkwit życia muzycznego w łańcuckim Zamku zapoczątkowali pierwsi jego mieszkańcy i właściciele: Lubomirscy, a później Potoccy.
 

pgeobrot_site