Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Organizatorem rankingu jest Puls Biznesu. To już 9. edycja tego wydarzenia. Ranking jest pierwszym w Polsce katalogiem dużych firm odgrywających czołową rolę w poszczególnych województwach.

Firmy wyróżnione jako Filary Polskiej Gospodarki charakteryzują się stabilnością, mają znaczący udział w rozwoju regionu jako pracodawcy wspierający i promujący zatrudnienie oraz umożliwiający rozwój przedsiębiorczości. To firmy zaangażowane w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej. Filary Polskiej Gospodarki są zestawieniem firm stabilnych ekonomicznie a jednocześnie utożsamiających się z regionami, w których prowadzą działalność.

Swoją opinię na temat firm, które spełniają te warunki, przedstawiły samorządy. To właśnie samorządy terytorialne jako organy władzy – zlokalizowane zarówno najbliżej lokalnych przedsiębiorców, jak i społeczności – poprzez swoje głosy decydują o zwycięzcach plebiscytu w poszczególnych województwach.

Paweł Prządka, Prezes Zarządu PGE Obrót S.A., pytany przez Puls Biznesu, „czego oczekuje od samorządów”, odpowiedział:

- Kontynuacji partnerskiej i korzystnej dla obu stron współpracy. To bardzo ważne, że zaufaniem obdarzają nas samorządy, z którymi współpracujemy na terenie całego kraju. Nowoczesna miejscowość, gmina, miasto zachwycają nie tylko pięknym krajobrazem i architekturą, ale też tym, że na każdym kroku widać rękę dobrego gospodarza. Dobry gospodarz dba o każdy fragment życia lokalnej społeczności, w tym o optymalną gospodarkę energetyczną. PGE oferuje wysoką jakość usług, bezpieczeństwo dostaw i możliwość skorzystania z profesjonalnych rad sprzedawcy energii, który podpowiada także najlepsze rozwiązania dla swoich Klientów.

pgeobrot_site