Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

 

Numer jeden

Ranking „Złota setka” to analityczna ocena kondycji podkarpackiego biznesu. Na listę 100. największych firm trafiają przedsiębiorstwa, które wyróżniają się szczególną dynamiką rozwoju. W tym roku niekwestionowanym liderem jest PGE Obrót S.A.

Ranking organizowany jest już od 10 lat. Pierwsze edycje konkursu odbywały się z inicjatywy WSZ w Rzeszowie. Od pięciu lat patronat nad wydarzeniem objęły Nowiny.

- O dynamice rozwoju gospodarczego w Podkarpackiem świadczą liczby. Firma, która otwierała  listę „100” w 2001r. osiągnęła wówczas przychody ze sprzedaży w kwocie ponad miliarda złotych. Po 10 latach odnotowujemy fakt, że lider podkarpackich firm – PGE Obrót S.A. – uzyskał w 2010 r.  przychody w wysokości prawie 13 miliardów zł – mówi Krzysztof Kaszuba, rektor WSZ w Rzeszowie.

Podczas uroczystej gali w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie  specjalną statuetkę dla laureata I miejsca  oraz gratulacje odebrał Henryk Małecki, prezes PGE Obrót S.A.

Podczas swojego wystąpienia oraz w trakcie wywiadów dla mediów prezes H. Małecki mówił o znaczeniu takich rankingów. Podkreślił, że  dzięki nim przedsiębiorcy wiedzą, że są obserwowani i oceniani, co bardzo motywuje do działania. Zwrócił też uwagę na fakt, że sukces PGE Obrót należy do wyjątkowych, bo jeszcze kilka lat temu mało kto mógł przypuszczać, że to właśnie w Rzeszowie będzie miała swoją siedzibę spółka energetyczna obsługująca 5 milionów odbiorców.

- Ten sukces dedykuję przede wszystkim naszym klientom, bo to dzięki nim zajęliśmy to zaszczytne miejsce – mówił prezes H. Małecki. – Dziękujemy im zatem za to, że mając od kilku lat wybór, wybierają właśnie nas, doceniając naszą ofertę i jakość obsługi.

Miło jest nam przy tym odnotować, że w kategorii 10 Największych Przedsiębiorstw Podkarpacia wg. rentowności sprzedaży netto w 2010r. pierwsze miejsce zajęła PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrociepłownia Rzeszów.

 

Prezes PGE Obrót S.A.

pgeobrot_site