Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

 

W gronie najlepszych…
„Lider Województwa Podkarpackiego” to prestiżowe wyróżnienie dla przedsiębiorstw, które posiadają najlepsze wyniki finansowe oraz zapewniają stabilizację zatrudnienia. „Rzetelna Firma” to certyfikat dla firm, które gwarantują przestrzeganie etyki i rzetelności w biznesie. PGE Obrót S.A. została uhonorowana w obu tych kategoriach.
Obydwa wyróżnienia potwierdzają pozycję PGE Obrót S.A. jako wiodącego przedsiębiorstwa energetycznego na Podkarpaciu. Są one przyznawane przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie tylko tym firmom, które spełniają najwyższe standardy wymagane w rzetelnej działalności gospodarczej.
Aby otrzymać certyfikat  „Wiarygodna Firma”  nasza Spółka poddała się wnikliwej  ocenie, która miała potwierdzić, że PGE Obrót S.A.  działa w zgodzie z przepisami prawa obowiązującymi w obrocie gospodarczym. Przedmiotem analizy było przestrzeganie przez Spółkę zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także terminowe regulowanie podatków, składek na ZUS oraz zobowiązań wobec  kontrahentów i pracowników.
Wyróżnienie „Lider Województwa  Podkarpackiego” przyznawane jest tym przedsiębiorstwom, które mają już certyfikat ‘Wiarygodna Firma”, wypracowują zyski i zapewniają stabilizację zatrudnienia.
Otrzymane wyróżnienia podnoszą prestiż, pozycję i wiarygodność PGE Obrót S.A. wobec innych przedsiębiorstw funkcjonujących na rynku oraz promują Spółkę w województwie, w Polsce i na świecie.
 

pgeobrot_site