Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Uroczystość wręczenia okolicznościowej statuetki odbyła się w Sali Widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego.

PGE Obrót S.A. reprezentował Stanisław Micał, Wiceprezes Zarządu. – Cieszę się i doceniam to, że Kapituła Mecenatu Kultury w tak znamienity sposób uhonorowała nasze działania na rzecz mieszkańców Przemyśla – powiedział St. Micał, odbierając statuetkę.

Mając na uwadze wyjątkowość przemyskich wydarzeń kulturalnych Spółka zdecydowała się wspierać najważniejsze z nich aż do czerwca 2014 roku.

W lipcu br. na Rynku Starego Miasta odbyła się w popularna wśród mieszkańców Wincentiada – Dni Patrona Przemyśla. Przełom września i października br. to uczta dla melomanów, którzy mogą posłuchać różnorodnych form muzycznych wykonywanych przez artystów z kraju i zagranicy, którzy występują na scenie teatralnej Zamku Kazimierzowskiego w ramach „Jesiennych Pejzaży Muzycznych”.

Na międzynarodową konferencję naukową czekają z kolei zainteresowani gospodarką. Na konferencję przyjadą zaproszeni goście z Polski, Niemiec i Ukrainy. Konferencja ma na celu prezentację założeń projektu inwestycyjnego pn. „ZIELONA STREFA”. Projekt dotyczy - realizowanej na terenie Podstrefy Przemyśl - Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „EURO-PARK WISŁOSAN” w latach 2013-2015.

W przyszłym roku (styczeń/luty 2014r.) w ramach projektu „Zamkowe Teatralia” pojawią się w Przemyślu teatry i artyści min. z Warszawy, Krakowa i Wrocławia. W marcu i kwietniu 2014r.planowany jest cykl warsztatów „Spotkania ze sztuką „Na styku kultur”, podczas których prezentowane będą wiedza i umiejętności z zakresu sztuki polskiej, ukraińskiej, żydowskiej oraz dawnej Galicji.

W czerwcu 2014r. odbędzie się ostatnia impreza sponsorowana w tym cyklu przez PGE Obrót S.A. – „Święto Zamku Kazimierzowskiego”. Jest to projekt na trwałe wpisany w pejzaż kulturalny Przemyśla umożliwiający mieszkańcom oraz turystom poznanie historii miasta oraz dziejów samego Zamku.

Wspieranie przemyskich wydarzeń kulturalnych i naukowych to jeden z wielu przykładów działań sponsoringowych PGE Obrót S.A. – Tego rodzaju działania wynikają z zasady społecznej odpowiedzialności biznesu, którą realizuje nasza Spółka – mówi Stanisław Micał, Wiceprezes Zarządu PGE Obrót S.A. – Dlatego staramy się wspierać ciekawe i ważne dla lokalnej społeczności wydarzenia - dodaje.

pgeobrot_site