Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Ranking organizowany jest już od 13 lat. Pierwsze edycje konkursu odbywały się z inicjatywy Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie. Od ośmiu lat patronat nad wydarzeniem objął dziennik Nowiny.

Skala przychodów ze sprzedaży PGE Obrót S.A. równa jest wartości przychodów pięciu kolejnych przedsiębiorstw na liście 100. Warto przy tym zauważyć, że wzrost przychodów w 2013 r. w stosunku do 2012 r. wynosi 1 mld zł. Spółka zajęła także pierwsze miejsce w kategorii „Zysk netto w 2013 r.”.

- Pozycja zdecydowanego lidera listy 100 potwierdza siłę i znaczenie firmy dla regionu, a zwłaszcza dla mieszkańców i władz Rzeszowa – mówi dr Krzysztof Kaszuba, rektor Wyższej Szkoły Zarządzania.

pgeobrot_site