Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Europejski Festiwal Smaku odbędzie się po raz piąty. Festiwal to bogata oferta łącząca wielokulturowy smak Lubelszczyzny z muzyką, wystawami, kinem, teatrem i poezją, Podczas 5. edycji zagra Zespół Balanika polecany przez Ennino Moricone oraz słynna orkiestra cygańska z Serbii, Kal Band.

Na jubileuszowej edycji pojawi się Robert Makłowicz, który będzie miał swój benefis. Na Scenie Smaku odbywać się będą pokazy kulinarne. W Akademii Gotowania w cyklu bezpłatnych Warsztatów Old Poland mieszkańcy Lublina i turyści poznają tajniki przyrządzania dziczyzny, nauczą się robić litewskie wędliny dojrzewające oraz myśliwskie nalewki. Podczas Festiwalu odbędzie się kolejna edycja najstarszego Turnieju Nalewek w Polsce. Jak zawsze odbędą się spotkania z poetami, wieczory autorskie, wystawy i instalacje oraz panele dyskusyjne.

Nowe elementy wprowadzone z okazji Jubileuszu to: Śniadanie na trawie pod Zamkiem Lubelskim, Trójka pod gwiazdami (spotkania z dziennikarzami Trójki), Kino pod gwiazdami, Rozmównica Filozoficzna (poeci, teolodzy, psychoterapeuci).

Startujemy 5 września na Starym Mieście w Lublinie.

pgeobrot_site