Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Zamkowe Teatralia to kolejne po Vincentiadzie i Jesiennych Pejzażach Muzycznych cykliczne wydarzenie kulturalne organizowane przez Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK w Przemyślu, nad którym mecenat objęła PGE Obrót S.A. - Zorganizowanie tak ważnych dla mieszkańców Przemyśla wydarzeń kulturalnych nie byłoby możliwe bez wsparcia m.in. takich firm, jak PGE Obrót S.A. – mówi Renata Nowakowska, Dyrektor Przemyskiego Centrum. – To ważne, że nasza szeroka oferta kulturalna cieszy się ogromną popularnością, a cykliczne wydarzenia na stałe wtopiły się w życie kulturalne miasta – dodaje. Podczas Teatraliów widzowie mogli podziwiać kunszt aktorów krakowskich teatrów BAGATELA I Nicoli oraz przemyskiego „Fredreum”. Widownia była różnorodna, ponieważ spektakle przeznaczone były zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Miłośnicy muzyki operowej spotkali się podczas wieczoru trzech tenorów „Od Neapolu po Grenadę”, Bogusław Morka i przyjaciele. Chętni mogli wziąć udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorów. Za wspieranie tego rodzaju wydarzeń PGE Obrót S.A. uhonorowano w 2013r. tytułem Mecenasa Kultury Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. - Wspieranie ciekawych i ważnych dla lokalnej społeczności wydarzeń to jeden z elementów wizerunku naszej Spółki. Naszym celem jest bowiem dostarczanie ludziom… pozytywnej energii – mówi Paweł Prządka, Prezes PGE Obrót S.A.

pgeobrot_site