Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Dziękujemy naszym klientom za to, że mając od kilku lat wybór, wybierają właśnie nas jako sprzedawcę energii, doceniając naszą ofertę i jakość obsługi – powiedziała Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót, odbierając nagrodę.

Ranking organizowany jest już od 14 lat. Pierwsze edycje konkursu odbywały się z inicjatywy Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie. Od ośmiu lat patronat nad wydarzeniem objęła Gazeta Codzienna Nowiny. PGE

Obrót S.A. to spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce. Główna siedziba PGE Obrót mieści się w Rzeszowie. Spółka posiada także swoje oddziały w Białymstoku, Lublinie, Łodzi, Rzeszowie, Skarżysku –Kamiennej, Warszawie i Zamościu.

 

pgeobrot_site