Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Dziękujemy naszym klientom za to, że mając od kilku lat wybór, wybierają właśnie nas jako sprzedawcę energii, doceniając naszą ofertę i jakość obsługi – powiedziała Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót, odbierając nagrodę.

Ranking organizowany jest już od 14 lat. Pierwsze edycje konkursu odbywały się z inicjatywy Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie. Od ośmiu lat patronat nad wydarzeniem objęła Gazeta Codzienna Nowiny. PGE

Obrót S.A. to spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce. Główna siedziba PGE Obrót mieści się w Rzeszowie. Spółka posiada także swoje oddziały w Białymstoku, Lublinie, Łodzi, Rzeszowie, Skarżysku –Kamiennej, Warszawie i Zamościu.

 

pgeobrot_site