Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresów pge@rozliczenia.pl lub pge@rachunki.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i nieotwieranie załączonych do wiadomości dokumentów oraz niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Placówka w Zduńskiej Woli przy ul. Przemysłowej 31 jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Klienci mogą w niej zawierać i aktualizować umowy kompleksowe sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji, a także umowy kompleksowe na sprzedaż gazu.

Pracownicy PGE Obrót przyjmą też na miejscu zgłoszenia dotyczące realizowanych umów, a także udzielą informacji o produktach oraz usługach oferowanych przez tego wiodącego sprzedawcę na rynku energii.

- Analizujemy sieć i rozmieszczenie naszych stacjonarnych placówek. Jednocześnie rozwijamy zdalne kanały kontaktu dla klientów. Mamy świadomość, że na coraz bardziej konkurencyjnym rynku sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego, przewagę zdobywają  firmy, które nie tylko mają atrakcyjniejszą ofertę, ale także są bliżej klienta – mówi Dariusz Czuk, prezes zarządu PGE Obrót.

Mieszkańcy zwracają uwagę, że stacjonarny punkt sprzedaży i obsługi oprócz komfortu zapewnia im także bezpieczeństwo. Chodzi o nieuczciwych sprzedawców, którzy czasami podszywają się pod PGE. Stacjonarny punkt obsługi to jeden z elementów pozwalających przeciwdziałać temu zjawisku.

pgeobrot_site