Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Przychody spółki wyniosły 13,4mld zł, co pozwoliło po raz kolejny uplasować się na pozycji lidera na Podkarpaciu. Tym samym, PGE Obrót pokonała takie firmy jak Orlen Paliwa Sp. z o.o. z przychodami na poziomie 11,9 mld zł oraz Grupą Kapitałową ASSECO Poland S.A. z kwotą przychodów 7,3 mld zł.

W ubiegłym roku w portfolio PGE znalazło się kilka nowych ofert dla klientów indywidualnych przygotowanych wspólnie z partnerami z sektora bankowego, ubezpieczeniowego i urządzeń oświetleniowych. Z ofert „Energia w koncie”, „Oszczędzaj światłem” i „Energia przyszłości” skorzystało blisko 50 tys.klientów. Jednak to s

ztandarowa oferta PGE, czyli „Prąd jak Prąd”, cieszy się do dziś największym zainteresowaniem. Skorzystało z niej już ponad 300 tys. odbiorców w całym kraju. W nowej formule oferty, która bazuje na gwarancji ceny, klienci otrzymują możliwość skorzystania z usług specjalistów aż ośmiu branż.

Ranking Największych Firm Podkarpacia „Złota Setka" miał swoją jubileuszową 10. edycję. Jest organizowany przez Gazetę Codzienną Nowiny oraz Małopolski Instytut Gospodarczy.

pgeobrot_site