Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

„Poranki Muzyczne w Orkiestrze” to cykl specjalnie opracowywanych audycji muzycznych oraz koncertów przygotowanych z myślą o najmłodszych słuchaczach – dzieciach w wieku przedszkolnym i z początkowych klas szkoły podstawowej.

Założeniem projektu jest kształcenie muzyczne oraz kształtowanie gustów młodych melomanów. Cel ten realizowany jest m.in. poprzez śpiew i grę na instrumentach.

Od września br. „Poranki Muzyczne” oferują nowo opracowane koncerty tematyczne. Muzycznie zilustrowane zostaną: zwiedzanie Zamościa, młody Karol Namysłowski i jego muzyka, zabawki lub świąteczne prezenty, legendy polskie, urodziny Fryderyka Chopina oraz muzyczna podróż po Europie.

We współpracy z PGE Obrót S.A. zrealizowany zostanie także program muzyczno-poetycki mówiący o zasadach bezpiecznego korzystania z energii elektrycznej.

- To przedsięwzięcie przygotowane jest na najwyższym poziomie, ponieważ skierowane jest do bardzo wymagającej publiczności, czyli do dzieci. Ta akcja edukacyjna możliwa jest dzięki wsparciu i życzliwości PGE, za co dziękujemy – mówi Anna Gruszkiewicz, zastępca dyrektora Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.

W ramach umowy sponsorskiej z PGE Obrót w 2013 roku Orkiestra zrealizowała 19 audycji oraz „Poranków Muzycznych” dla dzieci i młodzieży, których wysłuchało łącznie ok. 2200 osób.

 

pgeobrot_site