Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

„Obie gry są efektem połączenia dwóch elementów. Kreatywnego potencjału, z którego znany jest w Spółce zespół zajmujący się obsługą kanałów zdalnych oraz popularności jaką cieszą się planszówki, niezależnie od wieku. Pomysł jest tym bardziej trafiony, ponieważ gry będą miały szerokie zastosowanie i przyczynią się nie tylko do promowania samej GK PGE, ale przede wszystkim wartości, jakimi się kierujemy np. bezpieczeństwem i odpowiedzialnością” – mówi Prezes Zarządu PGE Obrót Dariusz Czuk.

Punktem wyjścia do stworzenia gry było promowanie wśród pracowników i klientów wiedzy o Grupie Kapitałowej PGE.

Pomysłodawcami, autorami i wykonawcami projektu są Przemysław Chrabałowski, Kamil Młynarczyk, Wioletta Mazur i Karolina Pilichowska. Jak podkreślają twórcy, gra spełnia funkcję integracyjną, edukacyjną oraz czysto rozrywkową. Pytania w grze dotyczą m.in. spółek z Grupy PGE - Obrót, Dystrybucja, Energia Odnawialna.

Pytania dotykają także takich tematów jak ochrona środowiska czy innowacje. - Dzięki tak różnorodnym kategoriom pracownicy mogą dowiedzieć się czegoś więcej o swojej pracy, a także poznać ogólne ciekawostki związane z PGE” – powiedzieli twórcy gry „Łączy nas energia”. Prototyp powstawał dwa miesiące, pytania ułożone zostały w oparciu o wiadomości z oficjalnych stron internetowych spółek PGE oraz wiedzy pracowników.

– „Nauka poprzez zabawę to idealny sposób na przybliżenie zagadnień z branży energetycznej, szczególnie nowym pracownikom np. podczas szkoleń” – mówią twórcy i pomysłodawcy gry.

Opracowana została również specjalna wersja dla najmłodszych, zatytułowana „Bezpiecznie z PGE. Osiągnij szczyt bezpieczeństwa!”. Celem tej planszówki jest przejście pionkami malowniczej górskiej trasy na sam szczyt „Góry PGE” oraz ułożenie puzzli w barwie swojego pionka i zobaczenie, jakie ostrzeżenie kryje się na obrazku. Gracz, który tego dokona, wygrywa. Ta wersja gry, poza dobrą zabawą, uczy bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych i odpowiedzialnego obchodzenia się z prądem. Przybliża też najmłodszym zagadnienia z branży energetycznej i promuje wiedzę o GK PGE. Próbne egzemplarze były testowane wśród dzieci pracowników PGE Obrót oraz w grupie dzieci jednego z przedszkoli w Łodzi. Małym graczom taka forma przyswajania nowych informacji bardzo się spodobała.

pgeobrot_site