Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Łączny wolumen objęty kontraktem wynosi ponad 134 GWh. Energia dostarczana będzie do ponad 3200 punktów poboru. Są wśród nich m.in. szkoły, muzea, teatry, biblioteki, a także: Zarząd Gospodarowania Nieruchomościami, Zakład Obsługi Systemu Monitoringu i Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się wygrać ten przetarg. Wygrana w tym postępowaniu potwierdza naszą pozycję na rynku, jako firmy gwarantującej stabilne i bezpieczne dostawy energii elektrycznej – mówi Paweł Prządka, Prezes PGE Obrót S.A.

Prezes Paweł Prządka podkreśla przy tym, że konkurencyjność PGE Obrót S.A. to nie tylko cena energii, ale także elastyczność oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta oraz najwyższa jakość obsługi posprzedażowej.

Warszawa to już kolejne duże miasto, które po analizie innych propozycji zdecydowało się skorzystać z oferty i usług PGE Obrót S.A. Obecnie Spółka sprzedaje energię m.in. dla Poznania, Białegostoku, Olsztyna i Kielc.

W przetargu udział wzięły także: Tauron, Energa, RWE, PKP Energetyka.

pgeobrot_site