Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Spółka PGE Obrót, odpowiedzialna za sprzedaż energii elektrycznej w ramach Grupy Kapitałowej PGE, podpisała umowę na sprzedaż energii z Ustronianką. Umowę podpisano na rok z możliwością jej przedłużenia.

- Pozyskanie nowego partnera handlowego, jakim jest Ustronianka, to kolejny dowód na to, że dzięki wiedzy i doświadczeniu na temat rynku, potrafimy precyzyjnie dopasować ofertę do klientów, proponując im możliwie jak najlepsze warunki. Spersonalizowana obsługa handlowa, najwyższa jakość obsługi posprzedażowej i stawianie na partnerstwo w relacjach biznesowych przynosi efekty – mówi Jan Mądrzak, wiceprezes zarządu PGE Obrót.

Kontrakt z Ustronianką pokazuje, że przedsiębiorcy coraz częściej oczekują od firm energetycznych, że te zadbają nie tylko o konkurencyjną ofertę, ale także o stabilność i bezpieczeństwo energetyczne firmy.

Ustronianka to polska firma, z wielkimi tradycjami i o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadająca jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych rozlewni w Polsce. Doświadczenie i ciągły rozwój pozwalają jej na elastyczność w działaniu, co przekłada się na dużą jakość i innowacyjność nowych produktów. Jest pionierem na rynku wód funkcjonalnych w Polsce. Wprowadziła na rynek wodę z jodem, a kilka lat temu pozyskała możliwość produkcji w pełni naturalnych, niegazowanych napojów bez konserwantów

- Dzięki rozpoczęciu współpracy z PGE Polską Grupą Energetyczną, wśród naszych partnerów handlowych znalazło się kolejne, bardzo ważne na rynku przedsiębiorstwo, tym razem z sektora elektroenergetycznego. To Spółka o wypracowanej przez lata renomie, gwarantująca wysoką jakość usług i przede wszystkim posiadająca ofertę spełniającą nasze oczekiwania, czego efektem jest podpisanie umowy - powiedział Janusz Rubas, wiceprezes zarządu Ustronianka sp. z o.o.

pgeobrot_site