Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

 
Dołącz do proekologicznych firm
 
„Eko Energia PGE” – to nowy produkt Spółki proponowany firmom, dla których dbałość o środowisko naturalne jest ważnym elementem polityki odpowiedzialnego biznesu. Ci, którzy zdecydują się na zakup energii z odnawialnych źródeł, nie tylko mają zagwarantowaną stałą cenę do końca 2014r., ale także otrzymają specjalne certyfikaty, które w znacznym stopniu wzmocnią na rynku wizerunek ich proekologicznej firmy.
 
Oferta „EKO ENERGIA PGE” promuje przyjazny środowisku sposób pozyskiwania energii elektrycznej.
 
- Nasi obecni oraz potencjalni odbiorcy, którzy decydują się na zakup tego typu energii, dołączają do elitarnego grona klientów ekologicznych, dla których odpowiedzialność w biznesie jest ważnym elementem wizerunku firmy – mówi Bartłomiej Ślusarczyk, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A. – Energia proponowana w ramach naszej oferty pochodzi z małych elektrowni wodnych nalężących do PGE Obrót S.A. oraz z lokalnych elektrowni wiatrowych – dodaje.
 
Oferta obowiązuje od 1 kwietnia 2012r. do 31 sierpnia 2012r. lub do wyczerpania wolumenu energii przewidzianego do sprzedaży. Skierowana jest do małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Skorzystać z niej mogą także gospodarstwa domowe na tzw. rynku krajowym, czyli tym, na którym PGE Obrót S.A. nie ma historycznych, energetycznych korzeni.
 
Spółka zapewnia odbiorcom energii ekologicznej gwarancję stałej ceny w zależności od wariantu oferty: do połowy 2013r. lub do końca 2014 r.
 
- Każdy odbiorca, który skorzysta z tej propozycji, otrzyma certyfikat oraz prawo do jego publikacji, a także materiały wizerunkowe służące promocji proekologicznej działalności firmy - mówi Bartłomiej Ślusarczyk, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.
 
Firmy korzystające z tej oferty mogą także przystąpić do wspólnych kampanii promocyjnych oraz wziąć udział w ekologicznych warsztatach organizowanych przez PGE Obrót S.A.
 
- Zarówno obecnych jak i nowych klientów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pgesa.pl lub do korzystania z usług Contact Center pod numerem telefonu: 801 700 909 lub 42 275 30 09. Nasi stali Klienci wszystkie informacje na temat aktualnych ofert mogą otrzymać u swoich opiekunów handlowych lub w Biurach Obsługi Klienta – mówi Bartłomiej Ślusarczyk, dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.
 
Więcej informacji na www.pgesa.pl

pgeobrot_site