Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Przed budynkiem portu nie przez przypadek pojawiła się tego dnia choinka z logo PGE, ponieważ PGE Obrót S.A. była partnerem głównym tego wydarzenia. Spółka postanowiła także połączyć wizytę św. Mikołaja z akcją charytatywną na rzecz dzieci.

6 grudnia, po godz. 10.00, na płycie lotniska wylądował mały samolot specjalnych linii lotniczych Santa Air ze św. Mikołajem na pokładzie. Nie przeszkodziła mu w tym nawet gęsta mgła. Na specjalnego gościa czekały: tron, czerwony dywan i mnóstwo podekscytowanych dzieci.

Atrakcji nie brakowało. Zaprezentowano możliwości dronów, które wyrzucały w powietrze cukierki dla dzieci. Można było skorzystać z trzech symulatorów lotu, obejrzeć wystawę modeli zdalnie sterowanych oraz pokaz Straży Granicznej.

Dla uczestników eventu przygotowano także jarmark z regionalnymi wyrobami i rękodzielnictwem świątecznym. W terminalu wystąpiła grupa taneczna T8 - wicemistrz świata i Europy, a także artyści z Centrum Sztuki Wokalnej z nowym, świątecznym repertuarem.

Mikołaj przyznał, że ziemia podkarpacka bardzo przypadła mu do gustu: - To mój debiut na Podkarpaciu. Widzę tu naprawdę piękne widoki - mówił. Jak zapewnia Zarząd Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”, był to pierwszy tego rodzaju event, który ma zapoczątkować całą gamę promocyjnych spotkań w porcie.

 

pgeobrot_site