Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Partnerem tego wydarzenia była m.in. PGE Obrót S.A.

Atrakcji podczas pikniku – zarówno dla dzieci jak i dorosłych - nie brakowało. Miłośnicy tańca mogli podziwiać studencki Zespół Pieśni i Tańca „Podlasie”. Fani dobrej piosenki wysłuchali m.in. koncertu „Mlecznej Gwiazdy Wieczoru” – IRA. Z mlecznym zacięciem wystąpił kabaret „Babeczki Podlaskie”, ale oprócz tego było też coś dla ciała, a właściwie podniebienia: mistrzostwa w piciu mleka. Grupę MLEKOVITA tworzy od 1 marca 2014 roku 14 zakładów produkcyjnych oraz 23 centra dystrybucyjne. Zakład macierzysty znajduje się w Wysokiem Mazowieckiem. Mlekovita to pierwszy co do wielkości producent wyrobów nabiałowych w Polsce. Około 30 proc. produkcji jest eksportowane. Dynamika sprzedaży za okres 5 miesięcy w stosunku do roku ubiegłego, wzrosła o 25%. W roku 2013 Spółdzielnia uruchomiła pierwszą na rynku mleczarskim hurtownię Cash & Carry.

 

pgeobrot_site