Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Tegoroczny Festiwal obchodzi swoje 45 – lecie. Pierwszy odbył się w 1969 roku.

- Festiwal na stałe wtopił się już w życie kulturalne Rzeszowa i okolic. Cieszymy się, że to ważne wydarzenie po raz kolejny wspierają sponsorzy, w tym PGE Obrót S.A. – mówi Mariusz Grudzień, dyrektor Festiwalu.

Do udziału zgłosiło się w tym roku 50 grup. Organizatorzy wybrali 37 zespołów z 14 krajów. Najwięcej, bo dziewięć, przyjechało z Kanady. Poza tym w Rzeszowie i okolicach wystąpili artyści m.in. z USA, Brazylii, Mołdawii, Szwajcarii i Niemiec. W sumie około 1100 osób w wieku od 16 do 86 lat.

Podczas koncertu galowego, który trwał ok. 3 godzin, wystąpili wszyscy uczestnicy, co zapewniło wyjątkowo barwny pokaz artystyczny.

- Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych w Rzeszowie to największe tego rodzaju wydarzenie w Polsce, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. PGE Obrót S.A. wsparła Festiwal, ponieważ zaangażowanie w wydarzenia społeczne jest jednym z elementów wizerunku naszej Spółki – mówi Paweł Prządka, Prezes Zarządu PGE Obrót S.A.

pgeobrot_site