• Pracownicy PGE Obrót stworzyli grę planszową

  04.12.2017

  Pracownicy firmy PGE Obrót, zajmującej się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, stworzyli grę planszową w dwóch odsłonach dla starszych i młodszych graczy. Pierwsza przybliża zagadnienia z branży energetycznej i dostarcza informacji o działalności największej grupy energetycznej w Polsce. Druga uczy dzieci roztropnego korzystania z urządzeń elektrycznych i zwraca uwagę na szeroko pojęte bezpieczeństwo. Grę „Łączy nas energia” wymyślili pracownicy zajmujący się obsługą serwisu eBOK w zespole PGE Contact Center zlokalizowanym w Łodzi.

 • PGE Obrót zapewni energię Warszawie

  24.11.2017

  PGE Obrót, zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, wygrała dwa przetargi na sprzedaż energii elektrycznej dla Warszawy. Pierwszy ogłoszony przez samorząd stolicy, drugi przez MPWiK.

 • Moc rabatów dla klientów PGE Obrót

  15.11.2017

  PGE Obrót razem z 50 partnerami przygotowała zniżki dla klientów w popularnych sklepach. Akcja rabatowa jest częścią świątecznej odsłony kampanii Spółki pod hasłem „Prąd jest lepszy z dodatkami”.

 • PGE czempionem na rynku energii i ciepła w Polsce

  14.11.2017

  Grupa PGE przejęła polskie aktywa francuskiego koncernu EDF. Ostateczna wartość wydatków na transakcję, sfinalizowaną 8 tygodni przed terminem, wyniosła 4,27 mld zł. To kwota o blisko ćwierć miliarda niższa w stosunku do wartości przejmowanego przedsiębiorstwa ustalonej na koniec 2016 r.

 • Informacja dla Klientów korzystających z liczników przedpłatowych Oddziału Zamość

  09.11.2017

  Informujemy, że od piątku 10.11.2017 od godz. 18:00 do poniedziałku 13.11.2017 do godz. 7:00 nie będzie można dokonywać zakupu energii do liczników przedpłatowych w żadnym z udostępnionych kanałów sprzedaży.

  Prosimy  o wcześniejsze dokonywanie transakcji.

  Za utrudnienia przepraszamy.