Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Koncert „Gospodarze – Gościom” w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej im. K. Namysłowskiego oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” rozpoczął trzynastą edycję MFF Eurofolk. Występy odbyły się na Rynku Wielkim. W programie koncertu znalazły się: polonez Wojciech Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, Mazur z opery „Straszny dwór”, wiązanki tańców lubelskich, krakowskich i rzeszowskich oraz kompozycje założyciela Orkiestry, Karola Namysłowskiego. Sponsorem głównym Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego Eurofolk jest PGE Obrót S.A. - Dzięki wsparciu finansowemu Spółki możemy z powodzeniem organizować kolejną edycję festiwalu, jednego z największych przedsięwzięć kulturalnych w naszym mieście i regionie – mówi Anna Polska, przewodnicząca Stowarzyszenia Przyjaciół Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, organizator Eurofolku odbywającego się od 2002 r. Dodaje, że to m.in. dzięki PGE Obrót S.A. tradycja i kultura ludowa nie zostaje zapomniana i – co ważne – jest elementem wychowania młodych pokoleń. – To dla nas ważne, że są firmy i instytucje, które upewniają nas, że to co robimy ma sens i odbierane jest przez innych pozytywnie, o czym świadczą tłumy na koncertach. Stowarzyszenie od początku istnienia przyjęło za cel wspieranie polskości, naszych narodowych tradycji i Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, który jest Ambasadorem Kultury Zamościa. – mówi przewodnicząca Anna Polska. W ostatni festiwalowy dzień, w godzinach popołudniowych, w sąsiedztwie sceny folkowej pojawi się stoisko handlowe – „Latający BOK”. Stoisko obsługiwane będzie przez pracowników PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Zamościu, którzy służyć będą doradztwem w zakresie: realizacji umów kompleksowych i sprzedażowych, rozliczenia za energię elektryczną, doradztwa przy wyborze odpowiedniej taryfy dopasowanej do profilu zużycia energii przez Klienta oraz informacji na temat sensowności decyzji zmiany sprzedawcy.

pgeobrot_site