Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Koncert inauguracyjny tegorocznego Festiwalu odbył się w ubiegły poniedziałek. Jak zwykle zabrzmiały barokowe organy, a w drugiej części wystąpił chór i orkiestra wojskowa. Bisom nie było końca, a zadowoleni z aplauzu organizatorzy dziękowali sponsorom i darczyńcom. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Leżajsku jest sponsorowany przez PGE Obrót S.A. od dwóch lat. To wynik realizowanej przez Spółkę polityki zaangażowania społecznego oparty na przemyślanej i długofalowej strategii. Wsparcie tego projektu umacnia wśród lokalnej społeczności wizerunek PGE Obrót S.A., jako firmy zaangażowanej na rzecz społeczeństwa.
 
Festiwal trwa od 17 czerwca do 18 sierpnia br. Koncerty odbywają się w Bazylice Leżajskiej w każdy poniedziałek o godz. 19.00 Zapraszamy do udziału.
 

pgeobrot_site