Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Bieg pod hasłem „Młody – wolny od nałogów” organizowany jest od czterech lat. W tegorocznej edycji wzięli udział zarówno najmłodsi (dystans – 200, 400 i 800 metrów), jak i doświadczeni biegacze (5 kilometrów i półmaraton).

Organizatorami biegu są: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce oraz Stowarzyszenie Sportowe „Yulo Run Team”.

- Stale rosnąca popularność biegania przyczyniła się do tego, iż tegoroczna edycja miała zupełnie nową odsłonę. Po raz pierwszy uczestnicy mogli sprawdzić swoje siły w nowych dyscyplinach, takich jak Bieg Krasnali oraz Nordic Walking – mówi Konrad Kacprzak, specjalista ds. handlu i marketingu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

W tegorocznej edycji do rywalizacji stanęli nie tylko mieszkańcy Siedlec i powiatu siedleckiego, ale także biegacze z Warszawy, Białegostoku, Białej Podlaskiej, Brańska, Krakowa, a nawet Monte Carlo.

- Bieg Siedleckiego Jacka to nie tylko połączenie sportu i dobrej zabawy, ale także wizytówka miasta i regionu. PGE Obrót S.A. wsparła wydarzenie, ponieważ projekty ważne dla lokalnej społeczności, są równie ważne dla naszej Spółki – mówi Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót S.A.

 

pgeobrot_site