Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Wydarzenie jest częścią nowego projektu muzycznego - PGE Rzeszów Art Festiwal, realizowanego przez Stowarzyszenie Pro Regione. Finałowy koncert Natalii Kukulskiej poprzedzą prowadzone przez gwiazdę warsztaty wokalne, które odbędą się 6-7 listopada w Szkole Muzyki Rozrywkowej Pro Musica. Uczestnicy pracować będą nad programem artystycznym ułożonym przez artystkę. Troje wyróżniających się debiutantów zostanie zaproszonych do udziału w koncercie, podczas którego razem z Natalią Kukulską wykonają trzy utwory. Po koncercie planowane jest spotkanie artystki z fanami. Będzie można zakupić jej najnowszą płytę oraz zdobyć autograf.

Natalia Kukulska zaprezentuje energetyzujący materiał z najnowszej płyty „Ósmy Plan”. Zabrzmią analogowe syntezatory, połączone z akustyczną perkusją i ksylofonem. Artystce, oprócz specjalnych młodych gości, towarzyszyć będzie jej własny zespół. Specjalnie z okazji festiwalu, w czterech utworach towarzyszyć jej będzie również nagradzany licznymi nagrodami Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej. PGE Rzeszów Art Festival 2015 został dofinansowany z budżetu Gminy Miasto Rzeszów. Współorganizatorami wydarzenia są Wydział Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Politechnika Rzeszowska. Honorowy Patronat nad nim objął prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc i marszałek Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyl. Sponsorem tytularnym wydarzenia jest PGE Obrót S.A. - spółka należąca do Grupy Kapitałowej PGE zajmująca się sprzedażą energii, a sponsorem strategicznym hotel Hilton Garden Inn Rzeszów.

- Doceniamy ciekawe, lokalne inicjatywy i chętnie się w nie angażujemy. Szczególnie ważna jest dla wielowymiarowość festiwalu - to nie tylko koncert, ale też warsztaty mające na celu wyłonienie regionalnych talentów i zachęcanie ich do artystycznego rozwojumówi Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót.

Producent festiwalu Maciej Szela mówi, że organizatorzy szukają głosów o wyjątkowym, przykuwającym uwagę brzmieniu i niebagatelnej osobowości artystycznej. – Chodzi nam o takie osoby, które w przyszłości mogą stać się wizytówką Rzeszowa i regionu – dodaje. Podkreśla też, że możliwość pracy z tak utalentowaną i utytułowaną artystką jak Natalia Kukulska to dla młodych ludzi nie tylko szansa na wokalny rozwój, ale także kolejny krok do spełniania marzeń.

W warsztatach weźmie udział 25 wokalistów z Podkarpacia. Są to laureaci prestiżowych konkursów i festiwali w kraju i zagranicą. Zajęcia mają rozwinąć ich możliwości i wyzwolić nową energię do dalszej samodzielnej pracy.

Jak można wziąć udział w warsztatach i koncercie?

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są poprzez fanpage Rzeszów Art Festival na Facebook’u –www.facebook.com/rzeszow.art – Dostępne jest jeszcze 5 miejsc.

Koncert jest biletowany: 30,00 zł – bilet z miejscem siedzącym, 15,00 – bilet stojący.

Bilety dostępne są w Kinie Zorza – ul. 3 maja 28 oraz w Punkcie Informacyjnym Trasy Podziemnej ul. Rynek 26 lub pod nr tel.: 606 989 406.

 

pgeobrot_site