Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Przystępna cena

W punktach oznaczonych logo VIA - Moje Rachunki klienci PGE Obrót S.A. mogą dokonać płatności gotówką za energię elektryczną z prowizją 0,99 PLN za każdy blankiet rachunku.

Bezpieczeństwo

Sieć płatności gotówkowych VIA - Moje Rachunki to pewny partner gdyż Firma BillBird S.A oferująca usługę VIA Moje Rachunki jest  członkiem dużej grupy kapitałowej GTECH/PolCard

Wygoda

VIA - Moje Rachunki jest siecią posiadającą ponad 10 tys. punktów w całej Polsce.Jest dogodną formą regulowania rachunków, które można opłacić w wielu często odwiedzanych przez naszych klientów miejscach, gdyż punkty Via znajdują się w sklepach, w sieciach handlowych oraz na stacjach benzynowych.

pgeobrot_site