Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Przystępna cena

W punktach oznaczonych logo VIA - Moje Rachunki klienci PGE Obrót S.A. mogą dokonać płatności gotówką za energię elektryczną z prowizją 0,99 PLN za każdy blankiet rachunku.

Bezpieczeństwo

Sieć płatności gotówkowych VIA - Moje Rachunki to pewny partner gdyż Firma BillBird S.A oferująca usługę VIA Moje Rachunki jest  członkiem dużej grupy kapitałowej GTECH/PolCard

Wygoda

VIA - Moje Rachunki jest siecią posiadającą ponad 10 tys. punktów w całej Polsce.Jest dogodną formą regulowania rachunków, które można opłacić w wielu często odwiedzanych przez naszych klientów miejscach, gdyż punkty Via znajdują się w sklepach, w sieciach handlowych oraz na stacjach benzynowych.

pgeobrot_site