Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Międzyspółkowy, rodzinny zespół wolontariacki w składzie: Monika Kmin, Agnieszka Kmin, Joanna Musińska (PGE Obrót S.A.), Maciej Kmin, Dominik Kmin, Paweł Wymysłowski (PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Miasto) przez trzy miesiące przygotowali ogródek owocowy, zbudowali i zamontowali budki lęgowe dla ptaków oraz karmniki.

Wolontariusze zajęli się również starymi karuzelami, które oczyścili i pomalowali. Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu w ramach programu wolontariatu pracowniczego, zakupili na plac zabaw także nowe zabawki.

- Kiedy zaczęłam kompletować zespół wolontariuszy, do niektórych wystarczył telefon, inni zgłaszali się sami. W dzisiejszym świecie istnieje szczególna potrzeba wsparcia innych, dlatego pomysł powstania wolontariatu pracowniczego jest super i wzięliśmy w nim udział. Nasz projekt wolontariacki pozwala nam wyrazić troskę o rozwój dzieci. Kto wie, może z któregoś z tych maluchów wyrośnie światowej sławy piłkarz lub malarz, a może ktoś na miarę Karola Darwina, wystarczy dać im szanse rozwinięcia swoich uzdolnień – mówi Monika Kmin, liderka zespołu wolontariackiego.

W przygotowanie placu zabaw i ogrodu włączyły się przedszkolaki, które podczas swoich zajęć sadziły drzewka owocowe, kwiaty i zioła oraz pomalowały karmniki i budki dla ptaków. W przedszkolu dzieci odwiedził też myśliwy, który opowiedział im ciekawe historie o zwierzętach leśnych. Przedszkolaki chętnie włączyły się również w zajęcia na temat ochrony środowiska.

Wolontariat pracowniczy PGE został zorganizowany po raz pierwszy. Jego inicjatorami są PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Fundacja PGE – Energia z Serca. Kolejna edycja programu zostanie ogłoszona już w przyszłym roku.

 

pgeobrot_site