Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

 

Dużo wrażeń, wiele emocji…
Nasz udział w tym kulturalnym i społecznym wydarzeniu nie jest przypadkowy. PGE Obrót S.A. wspiera bowiem wszystkie ważne inicjatywy, które służą lokalnej społeczności.
Do Rzeszowa przyjechali nasi rodacy  m.in. z Australii, Brazylii, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Francji Szwecji i Mołdawii. Pierwszy raz w historii Festiwalu przed polską publicznością wystąpili Polacy z Kazachstanu.  W sumie w rzeszowskim Rynku i w hali Podpromie wystąpiło 42 zespoły.
Tegoroczna impreza, której tradycja sięga końca lat 60. ubiegłego wieku, odbywał się w dniach 22-27.lipca br.
Zarówno dla widzów jak i naszych rodaków zza granicy Festiwal ma znaczenie szczególne: nie tylko kulturalne, ale i emocjonalne. Jako przykład przytoczyć można pewną parę z Londynu. Niedawno wzięli ślub. Postanowili, że w tą niepowtarzalną podróż – podróż poślubną – wybiorą się z zespołem folklorystycznym  właśnie do Rzeszowa.
 

pgeobrot_site