Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

 

Dużo wrażeń, wiele emocji…
Nasz udział w tym kulturalnym i społecznym wydarzeniu nie jest przypadkowy. PGE Obrót S.A. wspiera bowiem wszystkie ważne inicjatywy, które służą lokalnej społeczności.
Do Rzeszowa przyjechali nasi rodacy  m.in. z Australii, Brazylii, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Francji Szwecji i Mołdawii. Pierwszy raz w historii Festiwalu przed polską publicznością wystąpili Polacy z Kazachstanu.  W sumie w rzeszowskim Rynku i w hali Podpromie wystąpiło 42 zespoły.
Tegoroczna impreza, której tradycja sięga końca lat 60. ubiegłego wieku, odbywał się w dniach 22-27.lipca br.
Zarówno dla widzów jak i naszych rodaków zza granicy Festiwal ma znaczenie szczególne: nie tylko kulturalne, ale i emocjonalne. Jako przykład przytoczyć można pewną parę z Londynu. Niedawno wzięli ślub. Postanowili, że w tą niepowtarzalną podróż – podróż poślubną – wybiorą się z zespołem folklorystycznym  właśnie do Rzeszowa.
 

pgeobrot_site