Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

O zwycięstwie w plebiscycie decydowała 55-osobowa kapituła złożona z byłych sportowców, kibiców, władz regionu i dziennikarzy oraz oddane głosy kibiców.

Najwięcej punktów kapituły zgromadził Piotr Nowakowski, złoty medalista mistrzostw świata w piłce siatkowej w 2014 roku. Zebrał 72 296 głosów kibiców oddawanych za pomocą kuponów, SMS-ów oraz kliknięć z Facebooka.

- To był dla mnie wspaniały rok, a jego ukoronowaniem jest ta nagroda. Przyznam, że po cichu liczyłem na zwycięstwo, ponieważ w ostatnich edycjach zajmowałem miejsca poza podium – powiedział Piotr Nowakowski po ogłoszeniu wyników.

Na drugim stopniu podium głosujący ulokowali hokeistę mistrzów Polski Ciarko PBS Sanok, Marka Strzyżowskiego, natomiast na trzecim kolejnego siatkarza – Fabiana Drzyzgę. Poza Piotrem Nowakowskim i Fabianem Drzyzgą, w czołowej dziesiątce znalazło się jeszcze dwóch innych siatkarzy: Krzysztof Ignaczak i Rafał Buszek.

Tytuł Trenera Roku otrzymał Janusz Ślączka, który w 2014 r. poprowadził drużynę PGE Marma do zwycięstwa w rozgrywkach I ligi i awansu do ekstraklasy. „To świetny taktyk, który wykazał także duży talent menedżerski” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie plebiscytu. Nagrodę wręczył Wiceprezes zarządu spółki PGE Obrót – Stanisław Micał.

Janusz Ślaczka związany jest z żużlem od 1988r. Jako zawodnik wielokrotnie stawał na podium podczas ogólnopolskich zawodów.

Nagrodą za Talent Roku uhonorowano Adama Rudę, 19-letniego skoczka narciarskiego ZTS Zakucie Zagórz, zdobywcę srebrnego medalu na ostatnich mistrzostwach Polski seniorów, który już wkrótce będzie walczył w Mistrzostwach Świata juniorów w Ałmacie. – Lecę tam po medal – zapewniał tuż po odebraniu specjalnej statuetki.

Nagrodę specjalną otrzymali sanoccy hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok. Uhonorowano ich tytułem Drużyny Roku.

 

pgeobrot_site