Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

- Postanowiliśmy zaangażować się w projekt i zostać jego sponsorem, ponieważ jest to doskonała okazja do tego, aby wesprzeć aktywne kobiety - tym bardziej, iż w PGE Obrót większość zatrudnionych to Panie – mówi Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót.

Początek spotkania wprowadził uczestników w miły nastrój - pięciolatki z Publicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Felicjanek wypowiadały się na temat Dnia Kobiet w bardzo oryginalny, często zabawny sposób.

Podczas konferencji zorganizowano panele dyskusyjne, m.in.: „Kobiety w biznesie, pracy zawodowej oraz w domu” i „Kobiety w samorządzie”. Podczas rozmów i wystąpień próbowano odpowiedzieć na pytanie, jak pogodzić pracę i życie osobiste oraz jak znaleźć kompromis między obowiązkami służbowymi a codziennością. Do głosu zostali dopuszczeni także Panowie w panelu "Panowie o Paniach".

W przerwach między dyskusjami występowała Jadwiga Kot (sopran), która przy akompaniamencie Andrzeja Bednarskiego (fortepian) zaśpiewała kilka szlagierów operowych. Atrakcji dostarczyły także: grupa taneczna A-Z oraz zespół wokalny „Krajky”. Specjały lokalnej kuchni przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich z Wyszatyc.

Gościem specjalnym i zarazem prowadzącym był Jerzy Feliks Fedorowicz – aktor, reżyser, poeta i poseł na Sejm RP V,VI i VII kadencji. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Anna Komorowska, żona Prezydenta RP.

 

pgeobrot_site