Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Wizyta była ostatnim akcentem „Energetycznych wakacji” – cyklu zabaw edukacyjnych dla najmłodszych zorganizowanych przez Podkarpacką Fundację Rozwoju Kultury w Sanoku oraz PGE Obrót S.A.

Dla uczestników przygotowano zabawy, gry, eksperymenty naukowe oraz pokazy filmów. Podczas zajęć „Profesor Doświadczalski” przeprowadzał eksperymenty z zakresu chemii i fizyki, „Energoludek” wyjaśniał, czym są i jak się przemieszczają ładunki elektryczne oraz jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych, z kolei „Ekoludek” opowiadał o sposobach ochrony środowiska naturalnego. Dla miłośników fotografowania przygotowano specjalne warsztaty „Fotopstryki”, a dla lubiących sport zajęcia pod nazwą „Ruchy Maluchy”.

Zajęcia odbywały się w siedzibie Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury w Sanoku, natomiast warsztaty "Ruchy Maluchy" oraz "Fotopsytyki" zorganizowano w różnych miejscach na terenie miasta, m.in. na boisku sportowym, na placu zabaw oraz na terenie zamku.

Na zakończenie akcji dzieci odwiedziły Muzeum Podkarpackiej Energetyki w Rzeszowie mieszczące się w siedzibie firmy PGE Obrót S.A.

Trwająca cały sierpień akcja „Energetyczne wakacje” skierowana była do dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Udział w zajęciach był bezpłatny.

 

pgeobrot_site