Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Wizyta była ostatnim akcentem „Energetycznych wakacji” – cyklu zabaw edukacyjnych dla najmłodszych zorganizowanych przez Podkarpacką Fundację Rozwoju Kultury w Sanoku oraz PGE Obrót S.A.

Dla uczestników przygotowano zabawy, gry, eksperymenty naukowe oraz pokazy filmów. Podczas zajęć „Profesor Doświadczalski” przeprowadzał eksperymenty z zakresu chemii i fizyki, „Energoludek” wyjaśniał, czym są i jak się przemieszczają ładunki elektryczne oraz jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych, z kolei „Ekoludek” opowiadał o sposobach ochrony środowiska naturalnego. Dla miłośników fotografowania przygotowano specjalne warsztaty „Fotopstryki”, a dla lubiących sport zajęcia pod nazwą „Ruchy Maluchy”.

Zajęcia odbywały się w siedzibie Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury w Sanoku, natomiast warsztaty "Ruchy Maluchy" oraz "Fotopsytyki" zorganizowano w różnych miejscach na terenie miasta, m.in. na boisku sportowym, na placu zabaw oraz na terenie zamku.

Na zakończenie akcji dzieci odwiedziły Muzeum Podkarpackiej Energetyki w Rzeszowie mieszczące się w siedzibie firmy PGE Obrót S.A.

Trwająca cały sierpień akcja „Energetyczne wakacje” skierowana była do dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Udział w zajęciach był bezpłatny.

 

pgeobrot_site