Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

O randze Festiwalu może świadczyć fakt, że od 9. lat odbywa się on pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Koncerty odbywają się w leżajskiej Bazylice OO. Bernardynów. Leżajskie organy wraz z Zespołem Klasztornym wpisane są na Listę Narodowych Pomników Historii. To światowa perła baroku, bezcenny skarb polskiego dziedzictwa narodowego, który należy do jednych z najznamienitszych w Europie. Znaczenie Zespołu Klasztornego stale rośnie między innymi dzięki organizowanemu Festiwalowi. Koncerty odbywać się będą do 25 sierpnia br., w każdy poniedziałek. W tym roku melomani będą mogli podziwiać recitale organowe m.in.: Józefa Serafina (dyrektor artystyczny festiwalu), Olgi Dmitrienko (Ukraina), Wolfganga Zerera (Niemcy), Karoliny Juodelyte (Litwa). - Przygotowanie tak wielkiego Festiwalu, trwającego trzy miesiące i angażującego światowe sławy, nie byłoby możliwe bez pomocy sponsorów i darczyńców takich jak PGE Obrót. Bardzo dziękujemy – mówi Piotr Urban, burmistrz Leżajska. Za szczególne wsparcie Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej PGE Obrót S.A. otrzymała w ubiegłym roku tytuł Mecenasa Kultury Leżajska.

pgeobrot_site