Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

O randze Festiwalu może świadczyć fakt, że od 9. lat odbywa się on pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Koncerty odbywają się w leżajskiej Bazylice OO. Bernardynów. Leżajskie organy wraz z Zespołem Klasztornym wpisane są na Listę Narodowych Pomników Historii. To światowa perła baroku, bezcenny skarb polskiego dziedzictwa narodowego, który należy do jednych z najznamienitszych w Europie. Znaczenie Zespołu Klasztornego stale rośnie między innymi dzięki organizowanemu Festiwalowi. Koncerty odbywać się będą do 25 sierpnia br., w każdy poniedziałek. W tym roku melomani będą mogli podziwiać recitale organowe m.in.: Józefa Serafina (dyrektor artystyczny festiwalu), Olgi Dmitrienko (Ukraina), Wolfganga Zerera (Niemcy), Karoliny Juodelyte (Litwa). - Przygotowanie tak wielkiego Festiwalu, trwającego trzy miesiące i angażującego światowe sławy, nie byłoby możliwe bez pomocy sponsorów i darczyńców takich jak PGE Obrót. Bardzo dziękujemy – mówi Piotr Urban, burmistrz Leżajska. Za szczególne wsparcie Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej PGE Obrót S.A. otrzymała w ubiegłym roku tytuł Mecenasa Kultury Leżajska.

pgeobrot_site