Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Profesor Doświadczalski, Ekoludek, Enegroludek i inni udowodnią, że nauka i zabawa idą w parze. W programie zajęcia fotograficzne, sportowe, dotyczące energii elektrycznej, ochrony przyrody, telefonu alarmowego i służb ratunkowych oraz fizyki i chemii.

Zajęcia prowadzone będą w formie gier dydaktycznych, doświadczeń, eksperymentów, filmów edukacyjnych, gier ruchowych i zespołowych, co z pewnością zapewni doskonałą zabawę ora dużo uśmiechu i przyjemności czerpanej z nauki.

Dla uczestników przewidziano także wyjazd do Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie, magicznego miejsca, które zobaczyć do tej pory mogli tylko nieliczni. Znajdują się tam unikatowe pamiątki sięgające początków podkarpackiej energetyki.

- Pomysł, aby podczas tej akcji połączyć zabawę z edukacją zasługuje na szczególne uznanie, dlatego PGE Obrót S.A. postanowiła być partnerem tego projektu. „Energetyczne Wakacje” będą dla dzieci wyjątkowe dzięki temu, że przygotowane są dla nich niecodzienne atrakcje, o których długo będą wspominać – mówi Agnieszka Szczekala, rzecznik prasowy PGE Obrót S.A.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Zgłoszenia, szczegółowy opis zajęć oraz regulamin uczestnictwa na stronie http://energetyczne-wakacje.interpiano.pl/pol Zbiórka już 4 sierpnia, o godz. 9:00, w siedzibie Fundacji, przy ul. 3 maja 15/3 w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy!

 

pgeobrot_site