Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Profesor Doświadczalski, Enegroludek, Telefon Alarmek i inni udowodnią, że nauka i zabawa idą w parze.

W programie zajęcia fotograficzne, plastyczne, sportowe, literackie, wokalno-muzyczne, językowe, dotyczące energii elektrycznej, telefonu alarmowego i służb ratunkowych oraz fizyki i chemii.

Zajęcia prowadzone będą w formie gier dydaktycznych, doświadczeń, eksperymentów, filmów edukacyjnych, gier ruchowych i zespołowych, co z pewnością zapewni doskonałą zabawę oraz sporo uśmiechu i przyjemności czerpanej z nauki.

Pomysł, aby podczas wakacji połączyć zabawę z edukacją zrodził się już rok temu – obecnie realizowana jest już drugą edycją wydarzenia, którą wzbogacono o kolejne zajęcia i niezapomniane atrakcje!

Dla uczestników przewidziano także wyjazd do Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie, magicznego miejsca, które zobaczyć do tej pory mogli tylko nieliczni. Znajdują się tam unikatowe pamiątki sięgające początków podkarpackiej energetyki.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Organizatorem akcji jest PGE Obrót S.A. oraz Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury w Sanoku.

Przyjmowanie zgłoszeń do dnia 24.07.2015r.

Zgłoszenia, szczegółowy opis zajęć oraz regulamin uczestnictwa dostępny na stronie www.wakacje.interpiano.pl

Dodatkowe informacje: Tel. + 48 13 46 40 344 e-mail: fundacja@interpiano.pl

Zbiórka 27 lipca, o godz. 9:00, w siedzibie Fundacji, przy ul. 3 maja 15/3.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

pgeobrot_site