Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

To już siódma edycja tego wydarzenia, które odbywa się w dniach 21 – 27. lipca br. Ideą Festiwalu jest prezentacja kultur i dorobku zespołów artystycznych z Polski i zagranicy, tworzących różne gatunki muzyki i sztuki nawiązujące do folkloru.

- Na początku głównym założeniem imprezy był prezentacja kultury polskiej oraz krajów związanych z mniejszościami narodowymi żyjącymi w naszym regionie. Dziś formuła jest szersza. Zapraszamy wykonawców z całego świata, dzięki czemu poznajemy inne kultury, obyczaje, muzykę. Cieszy mnie, że rangę tego wydarzenia doceniają m.in. takie firmy jak PGE Obrót – mówi Andrzej Dyrdał, dyrektor Podlaskiej Oktawy Kultur.

Widzowie mogą podziwiać artystów z Polski, Rosji, Ukrainy, Litwy, Białorusi, z Bałkanów, Gruzji, a nawet dalekiej Japonii.

Główna scena znajduje się na białostockim Rynku Kościuszki, jednak zespoły wystąpią także w 22 miastach województwa podlaskiego. Organizatorzy przewidują, że koncerty obejrzy w sumie ponad 40 tysięcy osób.

  Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem m.in. Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

pgeobrot_site