Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

STASZÓW

PGE Obrót S.A. informuje Klientów, że z dniem 1 listopada 2013 roku nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klientów w Staszowie przy ulicy Krakowskiej 44.

Dotychczasowi Klienci BOK w Staszowie będą obsługiwani we wszystkich Biurach Obsługi Klienta na terenie działania PGE Obrót S.A. w Rzeszowie.

Najbliższe Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Tarnobrzegu, ul. Szpitalna 3, czynne w dni powszednie w godz. 8.00 – 17.00

Dodatkowe wygodne teleinformatyczne formy kontaktu: e-mail: bok.obrotsa@gkpge.pl oraz telefoniczna infolinia: 15/891 47 91

HRUBIESZÓW

PGE Obrót S.A. informuje Klientów, że z dniem 1 listopada 2013 r. nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta Hrubieszów przy ul. Kolejowej 41.

Dotychczasowi Klienci BOK w Hrubieszowie będą obsługiwani we wszystkich Biurach Obsługi Klienta na terenie działania PGE Obrót S.A. Oddział w Zamościu.

Najbliższe Biuro Obsługi Klienta znajduje się w Zamościu, ul. Namysłowskiego 4, 22-400 Zamość, w dni robocze w godzinach 8.00 – 19.00.

Dodatkowe wygodne teleinformatyczne formy kontaktu: e-mail: poczta.obrotzam@gkpge.pl oraz telefoniczna infolinia: 84 677 46 00, w dni robocze w godzinach 8.00 – 19.00.

Przepraszamy za utrudnienia mając nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie układała się w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

pgeobrot_site