Uwaga na fałszywe faktury!

Docierają do nas sygnały od Klientów, że otrzymują oni fałszywe wiadomości, przesyłane przez firmę Polska Gospodarka Energetyczna podszywającą się pod markę PGE Polska Grupa Energetyczna, wzywające do uregulowania zaległych należności. 
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.
 

Augustów

PGE Obrót S.A. informuje Klientów, że z dniem 1 października 2013 r. nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta w Augustowie przy ul.Elektryczna 2

Dotychczasowi Klienci BOK w Augustowie obsługiwani będą przez we wszystkich Biurach Obsługi Klienta na terenie działania PGE Obrót S.A. Oddział Białystok.

Najbliższe Biuro Obsługi Klienta znajduje się Suwałki ul. Piaskowa 1,16-400 Suwałki w dni robocze w godzinach 8.00 – 17.00.

Dodatkowe wygodne teleinformatyczne formy kontaktu: e-mail: bok.suwalki.obrotbia@gkpge.pl oraz telefonicznej infolinii: 85 740 57 00 w dni robocze w godzinach 8.00 – 17.00.

Przepraszamy za utrudnienia mając nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie układała się w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

pgeobrot_site