Uwaga na fałszywe e-maile wzywające do zapłaty!

Docierają do nas sygnały od osób, które otrzymują fałszywe wiadomości e-mail, przesyłane z adresu biuro@pge.pl lub zaleglosci@pge.pl i wzywające do uregulowania zaległych należności. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niewpłacanie pieniędzy na konto przekazywane w fałszywej korespondencji, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią PGE: (+48) 422 222 222.

 

Augustów

PGE Obrót S.A. informuje Klientów, że z dniem 1 października 2013 r. nastąpi zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta w Augustowie przy ul.Elektryczna 2

Dotychczasowi Klienci BOK w Augustowie obsługiwani będą przez we wszystkich Biurach Obsługi Klienta na terenie działania PGE Obrót S.A. Oddział Białystok.

Najbliższe Biuro Obsługi Klienta znajduje się Suwałki ul. Piaskowa 1,16-400 Suwałki w dni robocze w godzinach 8.00 – 17.00.

Dodatkowe wygodne teleinformatyczne formy kontaktu: e-mail: bok.suwalki.obrotbia@gkpge.pl oraz telefonicznej infolinii: 85 740 57 00 w dni robocze w godzinach 8.00 – 17.00.

Przepraszamy za utrudnienia mając nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie układała się w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

pgeobrot_site